Activă Plătitor TVA VASLUI

LADENIS SRL

CUI
18816592
Reg. Comerț
J2006000401377
Înregistrată
30.06.2006
Sediu social JUD. VASLUI, SAT MOARA DOMNEASCĂ COM. VĂLENI, STR MUNCII, NR.14
5.86
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4683
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 30.06.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.117.171 RON
▲ 16% vs 2024
Profit net
33.712 RON
▲ 209% vs 2024
Capitaluri proprii
239.976 RON
▲ 16% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0225 k449 k674 k898 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.122.910 RON2022 · Cifră de afaceri: 969.931 RON2023 · Cifră de afaceri: 934.856 RON2024 · Cifră de afaceri: 965.532 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.117.171 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 10.923 RON2025 · Profit: 33.712 RON2021 · Datorii: 217.540 RON2022 · Datorii: 155.407 RON2023 · Datorii: 179.608 RON2024 · Datorii: 157.278 RON2025 · Datorii: 184.677 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LADENIS SRL a avut o cifră de afaceri de 1.117.171 RON în 2025, cu un profit net de 33.712 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.117.171 965.532 934.856 969.931 1.122.910
Profit net 33.712 10.923 0 0 0
Capitaluri proprii 239.976 206.265 195.342 238.519 290.800
Active totale 424.653 363.543 373.708 392.684 507.098
Datorii totale 184.677 157.278 179.608 155.407 217.540
Număr mediu salariați 2 2 4 4 2

Analiză de risc — insolvență

5.86
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4683).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.