Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DELISA 2006 S.R.L.

CUI
18795678
Reg. Comerț
J2018002420407
Înregistrată
26.06.2006
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR JOHANNES K. KEPLER, NR.43, cod poștal 20345
1.12
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5510
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 26.06.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
32.973 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
2.156.413 RON
▼ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,6 mil5,2 mil7,7 mil10 mil13 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 32.973 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 2.388.670 RON2022 · Datorii: 2.450.972 RON2023 · Datorii: 2.550.397 RON2024 · Datorii: 3.115.679 RON2025 · Datorii: 12.895.652 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DELISA 2006 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 32.973 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 32.973 0 0 0 0
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii 2.156.413 2.479.306 2.606.609 2.754.438 2.878.969
Active totale 15.052.065 10.535.562 5.157.006 5.205.410 5.267.639
Datorii totale 12.895.652 3.115.679 2.550.397 2.450.972 2.388.670
Număr mediu salariați 0 1 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

1.12
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5510).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.