Activă Plătitor TVA OLT

TUR FONT DESIGN SRL

CUI
18769636
Reg. Comerț
J2006000446286
Înregistrată
15.06.2006
Sediu social JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. SILOZULUI, NR.10
-3.87
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2451
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 15.06.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
146.738 RON
▼ 71% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-883.929 RON
▼ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
11
▼ 35% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0508 k1,0 mil1,5 mil2,0 mil2,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.887.146 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.589.361 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.167.016 RON2024 · Cifră de afaceri: 514.456 RON2025 · Cifră de afaceri: 146.738 RON2021 · Profit: 92.142 RON2022 · Profit: 13.462 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.340.363 RON2022 · Datorii: 1.468.447 RON2023 · Datorii: 2.008.650 RON2024 · Datorii: 2.525.732 RON2025 · Datorii: 2.538.075 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TUR FONT DESIGN SRL a avut o cifră de afaceri de 146.738 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 146.738 514.456 1.167.016 1.589.361 1.887.146
Profit net 0 0 0 13.462 92.142
Capitaluri proprii -883.929 -813.759 360.500 984.360 1.013.002
Active totale 1.654.146 1.711.973 2.366.034 2.447.401 2.344.806
Datorii totale 2.538.075 2.525.732 2.008.650 1.468.447 1.340.363
Număr mediu salariați 11 17 42 39 37

Analiză de risc — insolvență

-3.87
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2451).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.