Activă Plătitor TVA SUCEAVA

DELUXE THERMO SRL

CUI
18758092
Reg. Comerț
J2006000799333
Înregistrată
13.06.2006
Sediu social JUD. SUCEAVA, LOC. PLOPENI ORŞ. SALCEA, CAL. SUCEVEI, NR.263 A, cod poștal 727477
8.40
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Suceava
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2223
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 13.06.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
42.722.203 RON
▲ 48% vs 2024
Profit net
4.628.261 RON
▲ 453% vs 2024
Capitaluri proprii
14.080.383 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
83
▲ 12% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

08,5 mil17 mil26 mil34 mil43 mil2021 · Cifră de afaceri: 20.088.186 RON2022 · Cifră de afaceri: 39.668.986 RON2023 · Cifră de afaceri: 39.965.804 RON2024 · Cifră de afaceri: 28.877.684 RON2025 · Cifră de afaceri: 42.722.203 RON2021 · Profit: 1.358.498 RON2022 · Profit: 4.405.613 RON2023 · Profit: 3.755.547 RON2024 · Profit: 836.574 RON2025 · Profit: 4.628.261 RON2021 · Datorii: 5.041.866 RON2022 · Datorii: 5.448.569 RON2023 · Datorii: 6.243.142 RON2024 · Datorii: 3.724.182 RON2025 · Datorii: 7.484.748 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DELUXE THERMO SRL a avut o cifră de afaceri de 42.722.203 RON în 2025, cu un profit net de 4.628.261 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 42.722.203 28.877.684 39.965.804 39.668.986 20.088.186
Profit net 4.628.261 836.574 3.755.547 4.405.613 1.358.498
Capitaluri proprii 14.080.383 14.237.909 13.731.197 9.975.650 6.570.037
Active totale 22.032.529 18.136.046 20.160.342 15.424.219 11.611.903
Datorii totale 7.484.748 3.724.182 6.243.142 5.448.569 5.041.866
Număr mediu salariați 83 74 71 61 60

Analiză de risc — insolvență

8.40
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2223).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.