Activă Plătitor TVA MUREŞ

JSM AGRO SRL

CUI
18741945
Reg. Comerț
J26/938/2006
Înregistrată
07.06.2006
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. ARANY JÁNOS, NR.5, AP.2
-9.23
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4721
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 07.06.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
361.997 RON
▲ 16% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-161.418 RON
▼ 31% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0134 k269 k403 k537 k672 k2021 · Cifră de afaceri: 320.709 RON2022 · Cifră de afaceri: 577.923 RON2023 · Cifră de afaceri: 454.664 RON2024 · Cifră de afaceri: 312.710 RON2025 · Cifră de afaceri: 361.997 RON2021 · Profit: 550.838 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 671.794 RON2022 · Datorii: 384.145 RON2023 · Datorii: 317.469 RON2024 · Datorii: 328.930 RON2025 · Datorii: 284.030 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

JSM AGRO SRL a avut o cifră de afaceri de 361.997 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 361.997 312.710 454.664 577.923 320.709
Profit net 0 0 0 0 550.838
Capitaluri proprii -161.418 -123.125 -75.654 1.306 92.359
Active totale 122.612 205.805 241.815 385.451 764.153
Datorii totale 284.030 328.930 317.469 384.145 671.794
Număr mediu salariați 1 1 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

-9.23
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4721).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.