Activă Plătitor TVA TIMIŞ

GLOBAL MARKETING S.R.L.

CUI
18729518
Reg. Comerț
J2023001176354
Înregistrată
02.06.2006
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT URSENI COM. MOŞNIŢA NOUĂ, STR. ŞOIMULUI, NR.12, ET.P, AP.02, cod poștal 307289
-12.39
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 02.06.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
972.203 RON
▼ 17% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-847.096 RON
▼ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▼ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0264 k529 k793 k1,1 mil1,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 193.844 RON2022 · Cifră de afaceri: 503.375 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.030.767 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.167.328 RON2025 · Cifră de afaceri: 972.203 RON2021 · Profit: 24.607 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 240.462 RON2022 · Datorii: 960.987 RON2023 · Datorii: 1.210.500 RON2024 · Datorii: 1.192.856 RON2025 · Datorii: 1.321.509 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GLOBAL MARKETING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 972.203 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 972.203 1.167.328 1.030.767 503.375 193.844
Profit net 0 0 0 0 24.607
Capitaluri proprii -847.096 -826.712 -718.368 -395.493 97.912
Active totale 474.413 366.144 492.132 550.323 338.374
Datorii totale 1.321.509 1.192.856 1.210.500 960.987 240.462
Număr mediu salariați 4 5 5 3 1

Analiză de risc — insolvență

-12.39
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.