Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

HUANG ACTIV IMPORT SRL

CUI
18678457
Reg. Comerț
J2006007989409
Înregistrată
18.05.2006
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALE BARAJUL LOTRU, NR.7, CAM. NR. 3, BL.M7B, SC.2, ET.1, AP.28
5.26
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4642
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 18.05.2006)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
120.417 RON
▼ 69% vs 2023
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2023
Capitaluri proprii
554.584 RON
▼ 30% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0368 k736 k1,1 mil1,5 mil1,8 mil2020 · Cifră de afaceri: 453.377 RON2021 · Cifră de afaceri: 1.181.218 RON2022 · Cifră de afaceri: 628.084 RON2023 · Cifră de afaceri: 385.539 RON2024 · Cifră de afaceri: 120.417 RON2020 · Profit: 33.790 RON2021 · Profit: 113.752 RON2022 · Profit: 196.377 RON2023 · Profit: 204.454 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 1.839.175 RON2021 · Datorii: 1.038.228 RON2022 · Datorii: 417.775 RON2023 · Datorii: 348.263 RON2024 · Datorii: 398.156 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HUANG ACTIV IMPORT SRL a avut o cifră de afaceri de 120.417 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 120.417 385.539 628.084 1.181.218 453.377
Profit net 0 204.454 196.377 113.752 33.790
Capitaluri proprii 554.584 796.788 592.334 395.957 339.264
Active totale 944.556 1.142.039 1.004.870 1.429.310 2.170.693
Datorii totale 398.156 348.263 417.775 1.038.228 1.839.175
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

5.26
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4642).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.