Activă Plătitor TVA VRANCEA

PLEXITY SRL

CUI
18655780
Reg. Comerț
J39/358/2006
Înregistrată
11.05.2006
Sediu social JUD. VRANCEA, ORŞ. PANCIU, STR. MIHAI VITEAZU, NR.3
-90.88
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Panciu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1413
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 11.05.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
776 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-88.431 RON
▼ 11% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0331 k662 k993 k1,3 mil1,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.460.007 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.654.565 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.625.458 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.398.099 RON2025 · Cifră de afaceri: 776 RON2021 · Profit: 88.396 RON2022 · Profit: 200.755 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 433.909 RON2022 · Datorii: 190.098 RON2023 · Datorii: 406.326 RON2024 · Datorii: 384.878 RON2025 · Datorii: 94.884 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PLEXITY SRL a avut o cifră de afaceri de 776 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 776 1.398.099 1.625.458 1.654.565 1.460.007
Profit net 0 0 0 200.755 88.396
Capitaluri proprii -88.431 -79.524 45.041 110.624 -90.131
Active totale 6.453 305.354 451.367 300.722 343.778
Datorii totale 94.884 384.878 406.326 190.098 433.909
Număr mediu salariați 0 31 33 33 40

Analiză de risc — insolvență

-90.88
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1413).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.