Activă IAŞI

IULIUS CORPORATION SRL

CUI
18646676
Reg. Comerț
J22/1135/2006
Înregistrată
09.05.2006
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. REDIU, NR.6A, BL.482E, SC.B, ET.6, AP.26, cod poștal 700546
10.75
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7500
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 09.05.2006)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
176.993 RON
▼ 39% vs 2021
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2021
Capitaluri proprii
82.647 RON
▼ 27% vs 2021
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2021

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k120 k180 k239 k299 k2018 · Cifră de afaceri: 279.208 RON2019 · Cifră de afaceri: 292.581 RON2020 · Cifră de afaceri: 299.168 RON2021 · Cifră de afaceri: 291.074 RON2022 · Cifră de afaceri: 176.993 RON2018 · Profit: 45.768 RON2019 · Profit: 20.099 RON2020 · Profit: 7.254 RON2021 · Profit: 18.836 RON2022 · Profit: 0 RON2018 · Datorii: 24.918 RON2019 · Datorii: 40.533 RON2020 · Datorii: 29.857 RON2021 · Datorii: 38.916 RON2022 · Datorii: 16.434 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IULIUS CORPORATION SRL a avut o cifră de afaceri de 176.993 RON în 2022, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 176.993 291.074 299.168 292.581 279.208
Profit net 0 18.836 7.254 20.099 45.768
Capitaluri proprii 82.647 113.299 94.463 87.210 67.110
Active totale 99.081 152.215 124.320 127.743 88.028
Datorii totale 16.434 38.916 29.857 40.533 24.918
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

10.75
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7500).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.