Activă SĂLAJ

CORAL CONSTRUCT SRL

CUI
18626890
Reg. Comerț
J2006000314314
Înregistrată
02.05.2006
Sediu social JUD. SĂLAJ, ORŞ. JIBOU, STR. TRAIAN, NR.2, cod poștal 455200
-6.55
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Jibou
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4752
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 02.05.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
101.860 RON
▼ 5% vs 2024
Profit net
5.766 RON
▼ 13% vs 2024
Capitaluri proprii
-61.392 RON
▲ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

027 k55 k82 k109 k136 k2021 · Cifră de afaceri: 72.481 RON2022 · Cifră de afaceri: 83.227 RON2023 · Cifră de afaceri: 87.232 RON2024 · Cifră de afaceri: 107.100 RON2025 · Cifră de afaceri: 101.860 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 5.500 RON2023 · Profit: 7.150 RON2024 · Profit: 6.626 RON2025 · Profit: 5.766 RON2021 · Datorii: 136.068 RON2022 · Datorii: 136.353 RON2023 · Datorii: 129.263 RON2024 · Datorii: 126.272 RON2025 · Datorii: 118.862 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CORAL CONSTRUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 101.860 RON în 2025, cu un profit net de 5.766 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 101.860 107.100 87.232 83.227 72.481
Profit net 5.766 6.626 7.150 5.500 0
Capitaluri proprii -61.392 -67.158 -73.784 -80.934 -86.434
Active totale 57.470 59.114 55.479 55.419 49.634
Datorii totale 118.862 126.272 129.263 136.353 136.068
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-6.55
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4752).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.