Activă Plătitor TVA PRAHOVA

ARBY PROIECT SRL

CUI
18618528
Reg. Comerț
J2006000940296
Înregistrată
27.04.2006
Sediu social JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. MALU ROŞU, NR.124, BL.11A, ET.3, AP.13
0.91
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 27.04.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
281.603 RON
▼ 29% vs 2024
Profit net
12.697 RON
▼ 90% vs 2024
Capitaluri proprii
24.855 RON
▼ 82% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

088 k175 k263 k351 k438 k2021 · Cifră de afaceri: 438.152 RON2022 · Cifră de afaceri: 258.237 RON2023 · Cifră de afaceri: 295.955 RON2024 · Cifră de afaceri: 394.842 RON2025 · Cifră de afaceri: 281.603 RON2021 · Profit: 147.455 RON2022 · Profit: 35.627 RON2023 · Profit: 9.309 RON2024 · Profit: 132.719 RON2025 · Profit: 12.697 RON2021 · Datorii: 69.669 RON2022 · Datorii: 128.675 RON2023 · Datorii: 175.731 RON2024 · Datorii: 173.792 RON2025 · Datorii: 325.343 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ARBY PROIECT SRL a avut o cifră de afaceri de 281.603 RON în 2025, cu un profit net de 12.697 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 281.603 394.842 295.955 258.237 438.152
Profit net 12.697 132.719 9.309 35.627 147.455
Capitaluri proprii 24.855 137.564 65.054 55.745 159.618
Active totale 350.198 311.356 240.785 184.420 228.978
Datorii totale 325.343 173.792 175.731 128.675 69.669
Număr mediu salariați 1 1 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

0.91
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.