Activă TIMIŞ

EVAL-PROT SRL

CUI
18590117
Reg. Comerț
J35/1243/2006
Înregistrată
14.04.2006
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, CAL. SEVER BOCU, NR.76, AP.2, cod poștal 300242
21.96
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7487
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 14.04.2006)

Date financiare 2020

Cifră de afaceri netă
103.321 RON
▼ 32% vs 2019
Profit net
15.811 RON
▼ 75% vs 2019
Capitaluri proprii
667.082 RON
▲ 2% vs 2019
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2019

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

031 k61 k92 k122 k153 k2016 · Cifră de afaceri: 77.694 RON2017 · Cifră de afaceri: 83.626 RON2018 · Cifră de afaceri: 137.606 RON2019 · Cifră de afaceri: 152.537 RON2020 · Cifră de afaceri: 103.321 RON2016 · Profit: 49.929 RON2017 · Profit: 50.439 RON2018 · Profit: 80.881 RON2019 · Profit: 64.148 RON2020 · Profit: 15.811 RON2016 · Datorii: 17.254 RON2017 · Datorii: 17.627 RON2018 · Datorii: 25.108 RON2019 · Datorii: 28.468 RON2020 · Datorii: 44.928 RON20162017201820192020
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EVAL-PROT SRL a avut o cifră de afaceri de 103.321 RON în 2020, cu un profit net de 15.811 RON.

Indicator (RON) 20202019201820172016
Cifră de afaceri netă 103.321 152.537 137.606 83.626 77.694
Profit net 15.811 64.148 80.881 50.439 49.929
Capitaluri proprii 667.082 651.271 587.122 506.241 455.702
Active totale 712.010 679.739 612.230 523.868 472.956
Datorii totale 44.928 28.468 25.108 17.627 17.254
Număr mediu salariați 2 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

21.96
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2020. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7487).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.