Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

MUNCĂ ŞI ARTĂ SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ

CUI
1857326
Reg. Comerț
C2010000002136
Înregistrată
09.11.1992
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. CUMPENEI, NR.63, cod poștal 900248
11.91
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
ORGANIZAŢIE COOPERATISTĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ
Activitate principală (CAEN)
1623
Forma de proprietate
PROPR.COOPERATISTA-COOPERATIVE MESTESUGARESTI
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 09.11.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
971.853 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
459.266 RON
▼ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
12
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0194 k389 k583 k777 k972 k2021 · Cifră de afaceri: 864.324 RON2022 · Cifră de afaceri: 935.850 RON2023 · Cifră de afaceri: 876.377 RON2024 · Cifră de afaceri: 935.726 RON2025 · Cifră de afaceri: 971.853 RON2021 · Profit: 6.202 RON2022 · Profit: 561.997 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 115.324 RON2022 · Datorii: 135.857 RON2023 · Datorii: 100.516 RON2024 · Datorii: 112.780 RON2025 · Datorii: 76.717 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MUNCĂ ŞI ARTĂ SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ a avut o cifră de afaceri de 971.853 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 971.853 935.726 876.377 935.850 864.324
Profit net 0 0 0 561.997 6.202
Capitaluri proprii 459.266 521.782 813.810 1.004.040 442.043
Active totale 535.983 634.562 914.326 1.139.897 557.367
Datorii totale 76.717 112.780 100.516 135.857 115.324
Număr mediu salariați 12 18 18 18 18

Analiză de risc — insolvență

11.91
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.