Activă Plătitor TVA VRANCEA

MAVROS SRL

CUI
18558000
Reg. Comerț
J2006000282396
Înregistrată
06.04.2006
Sediu social JUD. VRANCEA, SAT GOLEŞTI COM. GOLEŞTI, STR. COTEŞTI, NR.80 C, cod poștal 627150
-2.02
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4399
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 06.04.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
292.590 RON
▲ 74% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-37.897 RON
▼ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k118 k177 k236 k296 k2021 · Cifră de afaceri: 247.035 RON2022 · Cifră de afaceri: 257.549 RON2023 · Cifră de afaceri: 295.529 RON2024 · Cifră de afaceri: 168.463 RON2025 · Cifră de afaceri: 292.590 RON2021 · Profit: 1.915 RON2022 · Profit: 2.472 RON2023 · Profit: 2.215 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 176.771 RON2022 · Datorii: 182.168 RON2023 · Datorii: 166.969 RON2024 · Datorii: 169.087 RON2025 · Datorii: 176.671 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MAVROS SRL a avut o cifră de afaceri de 292.590 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 292.590 168.463 295.529 257.549 247.035
Profit net 0 0 2.215 2.472 1.915
Capitaluri proprii -37.897 -34.510 19.483 17.268 14.796
Active totale 138.774 134.577 186.452 197.721 184.599
Datorii totale 176.671 169.087 166.969 182.168 176.771
Număr mediu salariați 1 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

-2.02
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4399).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.