Activă Plătitor TVA PRAHOVA

LORYBIS SERV S.R.L.

CUI
18546634
Reg. Comerț
J29/737/2006
Înregistrată
03.04.2006
Sediu social JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. CAMELIEI, NR.18C, BL.25B, SC.C, ET.3, AP.56, cod poștal 100087
10.10
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4618
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 03.04.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
42.540 RON
▼ 50% vs 2024
Profit net
1.550 RON
▲ 438% vs 2024
Capitaluri proprii
128.684 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

034 k69 k103 k137 k172 k2021 · Cifră de afaceri: 63.773 RON2022 · Cifră de afaceri: 171.644 RON2023 · Cifră de afaceri: 107.312 RON2024 · Cifră de afaceri: 84.259 RON2025 · Cifră de afaceri: 42.540 RON2021 · Profit: 17.592 RON2022 · Profit: 74.486 RON2023 · Profit: 5.309 RON2024 · Profit: 288 RON2025 · Profit: 1.550 RON2021 · Datorii: 1.485 RON2022 · Datorii: 6.590 RON2023 · Datorii: 3.022 RON2024 · Datorii: 27.047 RON2025 · Datorii: 29.068 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LORYBIS SERV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 42.540 RON în 2025, cu un profit net de 1.550 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 42.540 84.259 107.312 171.644 63.773
Profit net 1.550 288 5.309 74.486 17.592
Capitaluri proprii 128.684 127.134 126.846 160.538 149.051
Active totale 157.752 154.181 129.868 167.128 150.536
Datorii totale 29.068 27.047 3.022 6.590 1.485
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

10.10
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4618).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.