Activă TIMIŞ

SAFIR S.R.L.

CUI
1847420
Reg. Comerț
J35/1688/1991
Înregistrată
30.11.1992
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. LUGOJ, STR. MIHAI EMINESCU, NR.1, AP.8, cod poștal 305500
4.18
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Lugoj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4774
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 30.11.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
219.675 RON
▲ 9% vs 2024
Profit net
16.544 RON
▲ 16% vs 2024
Capitaluri proprii
18.031 RON
▲ 1113% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

044 k88 k132 k176 k220 k2021 · Cifră de afaceri: 95.291 RON2022 · Cifră de afaceri: 143.639 RON2023 · Cifră de afaceri: 185.008 RON2024 · Cifră de afaceri: 200.989 RON2025 · Cifră de afaceri: 219.675 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 13.662 RON2024 · Profit: 14.215 RON2025 · Profit: 16.544 RON2021 · Datorii: 67.174 RON2022 · Datorii: 72.076 RON2023 · Datorii: 66.946 RON2024 · Datorii: 57.355 RON2025 · Datorii: 55.766 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SAFIR S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 219.675 RON în 2025, cu un profit net de 16.544 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 219.675 200.989 185.008 143.639 95.291
Profit net 16.544 14.215 13.662 0 0
Capitaluri proprii 18.031 1.487 -12.728 -26.390 -19.897
Active totale 73.797 58.842 54.218 45.686 47.277
Datorii totale 55.766 57.355 66.946 72.076 67.174
Număr mediu salariați 2 2 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

4.18
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4774).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.