Activă Plătitor TVA BISTRIŢA-NĂSĂUD

MOSHOI GROUP S.R.L.

CUI
18463504
Reg. Comerț
J2006000174060
Înregistrată
09.03.2006
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, ALEEA IASOMIEI, NR.FN, BL.3, SC.B, AP.17, cod poștal 420177
9.38
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9039
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 09.03.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
792.900 RON
▲ 44% vs 2024
Profit net
139.208 RON
▲ 14% vs 2024
Capitaluri proprii
703.087 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0159 k317 k476 k634 k793 k2021 · Cifră de afaceri: 245.334 RON2022 · Cifră de afaceri: 338.861 RON2023 · Cifră de afaceri: 609.752 RON2024 · Cifră de afaceri: 551.395 RON2025 · Cifră de afaceri: 792.900 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 4.620 RON2023 · Profit: 133.549 RON2024 · Profit: 121.786 RON2025 · Profit: 139.208 RON2021 · Datorii: 201.405 RON2022 · Datorii: 211.555 RON2023 · Datorii: 120.090 RON2024 · Datorii: 35.869 RON2025 · Datorii: 243.336 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MOSHOI GROUP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 792.900 RON în 2025, cu un profit net de 139.208 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 792.900 551.395 609.752 338.861 245.334
Profit net 139.208 121.786 133.549 4.620 0
Capitaluri proprii 703.087 668.879 618.833 485.284 480.664
Active totale 946.423 704.748 738.923 696.839 682.069
Datorii totale 243.336 35.869 120.090 211.555 201.405
Număr mediu salariați 1 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

9.38
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9039).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.