Activă Plătitor TVA CLUJ

JOHANES QUALITAT SRL

CUI
18456663
Reg. Comerț
J2006000773122
Înregistrată
07.03.2006
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MADACH IMRE, NR.53, AP.2, cod poștal 400464
3.25
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 07.03.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
16.582.448 RON
▲ 16% vs 2024
Profit net
826.589 RON
▲ 47% vs 2024
Capitaluri proprii
1.248.964 RON
▼ 36% vs 2024
Număr mediu angajați
36
▲ 13% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

03,3 mil6,6 mil9,9 mil13 mil17 mil2021 · Cifră de afaceri: 10.356.291 RON2022 · Cifră de afaceri: 12.211.961 RON2023 · Cifră de afaceri: 12.681.455 RON2024 · Cifră de afaceri: 14.312.531 RON2025 · Cifră de afaceri: 16.582.448 RON2021 · Profit: 985.651 RON2022 · Profit: 242.021 RON2023 · Profit: 122.895 RON2024 · Profit: 560.692 RON2025 · Profit: 826.589 RON2021 · Datorii: 3.355.290 RON2022 · Datorii: 3.260.392 RON2023 · Datorii: 2.622.844 RON2024 · Datorii: 2.598.571 RON2025 · Datorii: 4.336.249 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

JOHANES QUALITAT SRL a avut o cifră de afaceri de 16.582.448 RON în 2025, cu un profit net de 826.589 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 16.582.448 14.312.531 12.681.455 12.211.961 10.356.291
Profit net 826.589 560.692 122.895 242.021 985.651
Capitaluri proprii 1.248.964 1.942.284 1.661.157 1.704.632 1.803.412
Active totale 5.583.885 4.521.813 4.257.507 4.842.007 4.997.108
Datorii totale 4.336.249 2.598.571 2.622.844 3.260.392 3.355.290
Număr mediu salariați 36 32 32 36 35

Analiză de risc — insolvență

3.25
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.