Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

HAIKU FILM SRL

CUI
18452122
Reg. Comerț
J40/3757/2006
Înregistrată
06.03.2006
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL AVIATORILOR, NR.37, ET.4, AP.10, cod poștal 11853
10.96
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5911
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 06.03.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
158.680 RON
▼ 35% vs 2024
Profit net
187.778 RON
▲ 15% vs 2024
Capitaluri proprii
135.878 RON
▼ 17% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k118 k178 k237 k296 k2021 · Cifră de afaceri: 206.415 RON2022 · Cifră de afaceri: 232.810 RON2023 · Cifră de afaceri: 295.840 RON2024 · Cifră de afaceri: 245.680 RON2025 · Cifră de afaceri: 158.680 RON2021 · Profit: 136.895 RON2022 · Profit: 125.855 RON2023 · Profit: 218.097 RON2024 · Profit: 163.981 RON2025 · Profit: 187.778 RON2021 · Datorii: 27.710 RON2022 · Datorii: 61.630 RON2023 · Datorii: 120.410 RON2024 · Datorii: 46.268 RON2025 · Datorii: 141.873 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HAIKU FILM SRL a avut o cifră de afaceri de 158.680 RON în 2025, cu un profit net de 187.778 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 158.680 245.680 295.840 232.810 206.415
Profit net 187.778 163.981 218.097 125.855 136.895
Capitaluri proprii 135.878 164.581 93.660 221.235 169.079
Active totale 277.751 210.849 214.070 282.865 196.789
Datorii totale 141.873 46.268 120.410 61.630 27.710
Număr mediu salariați 1 1 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

10.96
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5911).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.