Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MILA IMOBILA INVEST COMPANY SRL

CUI
18446929
Reg. Comerț
J2006003648407
Înregistrată
03.03.2006
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, CAL 13 SEPTEMBRIE, NR.106, CAM. 3, BL.50, SC.1, ET.1, AP.1, cod poștal 50727
-6.09
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6811
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 03.03.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.864 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-1.900.189 RON
▼ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0825 k1,6 mil2,5 mil3,3 mil4,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 4.712 RON2022 · Cifră de afaceri: 7.927 RON2023 · Cifră de afaceri: 5.015 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.864 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.864 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 4.245 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 23.690 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 4.010.010 RON2022 · Datorii: 4.009.477 RON2023 · Datorii: 4.031.962 RON2024 · Datorii: 4.031.693 RON2025 · Datorii: 4.124.903 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MILA IMOBILA INVEST COMPANY SRL a avut o cifră de afaceri de 4.864 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.864 4.864 5.015 7.927 4.712
Profit net 0 23.690 0 4.245 0
Capitaluri proprii -1.900.189 -1.806.652 -1.830.342 -1.812.449 -1.816.694
Active totale 2.224.714 2.225.041 2.201.620 2.197.028 2.193.316
Datorii totale 4.124.903 4.031.693 4.031.962 4.009.477 4.010.010
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-6.09
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6811).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.