Activă Plătitor TVA ILFOV

GRYZZLY - VET SRL

CUI
18428671
Reg. Comerț
J2006000383231
Înregistrată
28.02.2006
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. CHITILA, ŞOS. BANATULUI, NR.38, BIROU, cod poștal 77045
4.53
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7500
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 28.02.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
770.470 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
112.861 RON
▲ 132% vs 2024
Capitaluri proprii
-59.929 RON
▲ 65% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0154 k308 k462 k616 k770 k2021 · Cifră de afaceri: 547.931 RON2022 · Cifră de afaceri: 655.921 RON2023 · Cifră de afaceri: 713.624 RON2024 · Cifră de afaceri: 748.617 RON2025 · Cifră de afaceri: 770.470 RON2021 · Profit: 98.110 RON2022 · Profit: 109.323 RON2023 · Profit: 76.596 RON2024 · Profit: 48.633 RON2025 · Profit: 112.861 RON2021 · Datorii: 590.172 RON2022 · Datorii: 469.821 RON2023 · Datorii: 399.347 RON2024 · Datorii: 326.008 RON2025 · Datorii: 211.906 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GRYZZLY - VET SRL a avut o cifră de afaceri de 770.470 RON în 2025, cu un profit net de 112.861 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 770.470 748.617 713.624 655.921 547.931
Profit net 112.861 48.633 76.596 109.323 98.110
Capitaluri proprii -59.929 -172.790 -221.424 -298.020 -407.343
Active totale 151.977 153.218 177.923 171.801 182.829
Datorii totale 211.906 326.008 399.347 469.821 590.172
Număr mediu salariați 1 1 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

4.53
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7500).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.