Activă Plătitor TVA NEAMŢ

CONFORT METAL SRL

CUI
18422822
Reg. Comerț
J2006000269278
Înregistrată
24.02.2006
Sediu social JUD. NEAMŢ, SAT HORIA COM. HORIA, STR. POLIGON, NR.6
9.45
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală ROMAN
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3103
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 24.02.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.268.164 RON
▼ 4% vs 2024
Profit net
16.815 RON
▼ 3% vs 2024
Capitaluri proprii
1.277.039 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0388 k775 k1,2 mil1,6 mil1,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.876.835 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.938.680 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.849.160 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.326.016 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.268.164 RON2021 · Profit: 224.158 RON2022 · Profit: 82.782 RON2023 · Profit: 109.662 RON2024 · Profit: 17.382 RON2025 · Profit: 16.815 RON2021 · Datorii: 262.695 RON2022 · Datorii: 367.977 RON2023 · Datorii: 288.621 RON2024 · Datorii: 267.488 RON2025 · Datorii: 325.849 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CONFORT METAL SRL a avut o cifră de afaceri de 1.268.164 RON în 2025, cu un profit net de 16.815 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.268.164 1.326.016 1.849.160 1.938.680 1.876.835
Profit net 16.815 17.382 109.662 82.782 224.158
Capitaluri proprii 1.277.039 1.260.224 1.242.842 1.133.181 1.050.399
Active totale 1.602.001 1.523.697 1.513.322 1.496.980 1.308.495
Datorii totale 325.849 267.488 288.621 367.977 262.695
Număr mediu salariați 5 5 5 5 6

Analiză de risc — insolvență

9.45
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3103).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.