Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SIMES SERV & CO SRL

CUI
18394102
Reg. Comerț
J40/2633/2006
Înregistrată
17.02.2006
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL THEODOR PALLADY, NR.5, BL.X4, SC.2, ET.4, AP.62, cod poștal 32252
-15.66
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7470
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 17.02.2006)

Date financiare 2014

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2013
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2013
Capitaluri proprii
-11.638 RON
▼ 5% vs 2013
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

04 k8 k12 k16 k20 k2010 · Cifră de afaceri: 10.039 RON2011 · Cifră de afaceri: 13.343 RON2012 · Cifră de afaceri: 9.560 RON2013 · Cifră de afaceri: 3.821 RON2014 · Cifră de afaceri: 0 RON2010 · Profit: 0 RON2011 · Profit: 0 RON2012 · Profit: 0 RON2013 · Profit: 602 RON2014 · Profit: 0 RON2010 · Datorii: 14.906 RON2011 · Datorii: 17.636 RON2012 · Datorii: 20.255 RON2013 · Datorii: 16.688 RON2014 · Datorii: 16.751 RON20102011201220132014
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SIMES SERV & CO SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2014, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20142013201220112010
Cifră de afaceri netă 0 3.821 9.560 13.343 10.039
Profit net 0 602 0 0 0
Capitaluri proprii -11.638 -11.052 -11.654 -9.501 -9.176
Active totale 5.113 5.636 8.601 8.135 5.730
Datorii totale 16.751 16.688 20.255 17.636 14.906
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-15.66
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2014. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7470).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.