Activă TIMIŞ

FANCAT S.R.L.

CUI
18383286
Reg. Comerț
J35/453/2006
Înregistrată
15.02.2006
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT ALBINA COM. MOŞNIŢA NOUĂ, NR.132, cod poștal 307286
12.66
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4399
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 15.02.2006)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2021
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2021
Capitaluri proprii
425.008 RON
▼ 4% vs 2021
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

042 k84 k126 k168 k209 k2018 · Cifră de afaceri: 18.035 RON2019 · Cifră de afaceri: 209.422 RON2020 · Cifră de afaceri: 150.083 RON2021 · Cifră de afaceri: 57.600 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2018 · Profit: 20.661 RON2019 · Profit: 197.443 RON2020 · Profit: 135.560 RON2021 · Profit: 39.739 RON2022 · Profit: 0 RON2018 · Datorii: 57.264 RON2019 · Datorii: 59.843 RON2020 · Datorii: 60.997 RON2021 · Datorii: 64.800 RON2022 · Datorii: 64.143 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FANCAT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2022, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 0 57.600 150.083 209.422 18.035
Profit net 0 39.739 135.560 197.443 20.661
Capitaluri proprii 425.008 444.495 404.756 269.197 71.753
Active totale 489.151 509.295 465.753 329.040 129.017
Datorii totale 64.143 64.800 60.997 59.843 57.264
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

12.66
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4399).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.