Activă Plătitor TVA BACĂU

BAKFOR SRL

CUI
18370561
Reg. Comerț
J04/198/2006
Înregistrată
10.02.2006
Sediu social JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. PRELUNGIREA BRADULUI, NR.25-27
3.39
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4312
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 10.02.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
978.046 RON
▼ 22% vs 2024
Profit net
10.146 RON
▼ 66% vs 2024
Capitaluri proprii
379.211 RON
▼ 33% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▼ 17% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0778 k1,6 mil2,3 mil3,1 mil3,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.660.161 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.302.950 RON2023 · Cifră de afaceri: 999.150 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.252.860 RON2025 · Cifră de afaceri: 978.046 RON2021 · Profit: 561.494 RON2022 · Profit: 139.905 RON2023 · Profit: 35.123 RON2024 · Profit: 29.466 RON2025 · Profit: 10.146 RON2021 · Datorii: 1.689.095 RON2022 · Datorii: 2.248.502 RON2023 · Datorii: 3.891.098 RON2024 · Datorii: 2.330.055 RON2025 · Datorii: 1.963.597 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BAKFOR SRL a avut o cifră de afaceri de 978.046 RON în 2025, cu un profit net de 10.146 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 978.046 1.252.860 999.150 1.302.950 1.660.161
Profit net 10.146 29.466 35.123 139.905 561.494
Capitaluri proprii 379.211 568.849 539.383 504.260 925.849
Active totale 3.785.479 4.702.545 6.673.310 2.752.762 2.614.944
Datorii totale 1.963.597 2.330.055 3.891.098 2.248.502 1.689.095
Număr mediu salariați 5 6 7 7 8

Analiză de risc — insolvență

3.39
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4312).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.