Activă Plătitor TVA TIMIŞ

CENTRAL SRL

CUI
1835476
Reg. Comerț
J35/842/1991
Înregistrată
30.11.1992
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. NIKOLAUS LENAU, NR.6, cod poștal 300029
12.10
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5510
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 30.11.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.629.569 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
7.047.063 RON
▼ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
22
▼ 4% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0726 k1,5 mil2,2 mil2,9 mil3,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.562.125 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.726.745 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.628.466 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.358.534 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.629.569 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 331.223 RON2023 · Profit: 229.387 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.215.280 RON2022 · Datorii: 811.092 RON2023 · Datorii: 836.154 RON2024 · Datorii: 1.017.492 RON2025 · Datorii: 1.145.546 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CENTRAL SRL a avut o cifră de afaceri de 3.629.569 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.629.569 3.358.534 3.628.466 2.726.745 1.562.125
Profit net 0 0 229.387 331.223 0
Capitaluri proprii 7.047.063 7.770.578 8.190.343 8.231.016 8.146.240
Active totale 8.188.455 8.775.398 9.014.367 9.038.229 9.970.454
Datorii totale 1.145.546 1.017.492 836.154 811.092 1.215.280
Număr mediu salariați 22 23 21 20 20

Analiză de risc — insolvență

12.10
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5510).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.