Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

MACOM COMPANY SRL

CUI
18352743
Reg. Comerț
J2006000195243
Înregistrată
07.02.2006
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, ALEEA SERELOR, NR.1, AP.20, cod poștal 430233
3.42
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 07.02.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
687.778 RON
▲ 30% vs 2024
Profit net
18.092 RON
▼ 42% vs 2024
Capitaluri proprii
186.938 RON
▲ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0138 k275 k413 k550 k688 k2021 · Cifră de afaceri: 335.208 RON2022 · Cifră de afaceri: 334.116 RON2023 · Cifră de afaceri: 490.205 RON2024 · Cifră de afaceri: 527.552 RON2025 · Cifră de afaceri: 687.778 RON2021 · Profit: 16.622 RON2022 · Profit: 10.861 RON2023 · Profit: 20.461 RON2024 · Profit: 31.308 RON2025 · Profit: 18.092 RON2021 · Datorii: 218.240 RON2022 · Datorii: 248.509 RON2023 · Datorii: 236.236 RON2024 · Datorii: 146.296 RON2025 · Datorii: 315.450 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MACOM COMPANY SRL a avut o cifră de afaceri de 687.778 RON în 2025, cu un profit net de 18.092 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 687.778 527.552 490.205 334.116 335.208
Profit net 18.092 31.308 20.461 10.861 16.622
Capitaluri proprii 186.938 172.723 141.415 120.954 122.783
Active totale 502.388 319.019 377.651 369.463 341.023
Datorii totale 315.450 146.296 236.236 248.509 218.240
Număr mediu salariați 6 5 5 5 5

Analiză de risc — insolvență

3.42
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.