Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

GLOBAL ACCOUNTING SERVICES S.R.L.

CUI
18334470
Reg. Comerț
J40/1427/2006
Înregistrată
01.02.2006
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. AURULUI, NR.20, BL.1, SC.A, ET.4, AP.19, cod poștal 22376
1.57
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4642
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 01.02.2006)

Date financiare 2019

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2018
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
210.767 RON
▼ 1% vs 2018
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0189 k377 k566 k755 k943 k2015 · Cifră de afaceri: 825.825 RON2016 · Cifră de afaceri: 877.054 RON2017 · Cifră de afaceri: 51.352 RON2018 · Cifră de afaceri: 25 RON2019 · Cifră de afaceri: 0 RON2015 · Profit: 0 RON2016 · Profit: 14.080 RON2017 · Profit: 0 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 0 RON2015 · Datorii: 925.261 RON2016 · Datorii: 943.281 RON2017 · Datorii: 844.295 RON2018 · Datorii: 844.275 RON2019 · Datorii: 844.275 RON20152016201720182019
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GLOBAL ACCOUNTING SERVICES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2019, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20192018201720162015
Cifră de afaceri netă 0 25 51.352 877.054 825.825
Profit net 0 0 0 14.080 0
Capitaluri proprii 210.767 213.167 215.621 220.836 206.756
Active totale 1.055.042 1.057.442 1.059.916 1.164.117 1.132.017
Datorii totale 844.275 844.275 844.295 943.281 925.261
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

1.57
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2019. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4642).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.