Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

AUTO DEAL SERVICE SRL

CUI
18315389
Reg. Comerț
J2006001055407
Înregistrată
26.01.2006
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. DUMBRAVA NOUA, NR.37, BL.S16, SC.1, ET.5, AP.23
-388.23
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4781
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 26.01.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
217.590 RON
▼ 5% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-1.194.502 RON
▼ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0285 k570 k855 k1,1 mil1,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 24.892 RON2022 · Cifră de afaceri: 138.283 RON2023 · Cifră de afaceri: 414.008 RON2024 · Cifră de afaceri: 227.965 RON2025 · Cifră de afaceri: 217.590 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.424.344 RON2022 · Datorii: 1.420.051 RON2023 · Datorii: 1.102.104 RON2024 · Datorii: 1.169.751 RON2025 · Datorii: 1.215.180 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AUTO DEAL SERVICE SRL a avut o cifră de afaceri de 217.590 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 217.590 227.965 414.008 138.283 24.892
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -1.194.502 -1.149.384 -1.056.924 -968.407 -844.114
Active totale 20.245 20.367 45.180 451.644 580.230
Datorii totale 1.215.180 1.169.751 1.102.104 1.420.051 1.424.344
Număr mediu salariați 1 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

-388.23
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4781).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.