Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

EUROLIMS S.R.L.

CUI
18280183
Reg. Comerț
J40/302/2006
Înregistrată
13.01.2006
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. PISCULUI, NR.7, BL.80, SC.1, ET.1, AP.9, cod poștal 40401
-8.23
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5590
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 13.01.2006)

Date financiare 2016

Cifră de afaceri netă
13.360 RON
▼ 97% vs 2015
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2015
Capitaluri proprii
-84.716 RON
▼ 2524% vs 2015
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2015

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0123 k246 k369 k491 k614 k2012 · Cifră de afaceri: 301.215 RON2013 · Cifră de afaceri: 309.852 RON2014 · Cifră de afaceri: 304.744 RON2015 · Cifră de afaceri: 414.348 RON2016 · Cifră de afaceri: 13.360 RON2012 · Profit: 187.881 RON2013 · Profit: 53.541 RON2014 · Profit: 75.246 RON2015 · Profit: 31.739 RON2016 · Profit: 0 RON2012 · Datorii: 614.228 RON2013 · Datorii: 412.228 RON2014 · Datorii: 354.744 RON2015 · Datorii: 233.763 RON2016 · Datorii: 157.259 RON20122013201420152016
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EUROLIMS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 13.360 RON în 2016, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20162015201420132012
Cifră de afaceri netă 13.360 414.348 304.744 309.852 301.215
Profit net 0 31.739 75.246 53.541 187.881
Capitaluri proprii -84.716 3.495 -28.244 -103.490 -120.176
Active totale 72.543 237.258 326.500 308.738 494.052
Datorii totale 157.259 233.763 354.744 412.228 614.228
Număr mediu salariați 2 2 3 3 0

Analiză de risc — insolvență

-8.23
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2016. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5590).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.