Activă Plătitor TVA TIMIŞ

OFFICEMAT 30 SRL

CUI
18278949
Reg. Comerț
J2006000050355
Înregistrată
13.01.2006
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT GIROC COM. GIROC, STR. TRANDAFIRILOR, NR.7, BL.B, ET.2, AP.10
6.12
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4649
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 13.01.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
678.495 RON
▼ 5% vs 2024
Profit net
47.050 RON
Capitaluri proprii
18.776 RON
▲ 166% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0170 k340 k510 k680 k850 k2021 · Cifră de afaceri: 797.315 RON2022 · Cifră de afaceri: 850.436 RON2023 · Cifră de afaceri: 699.484 RON2024 · Cifră de afaceri: 715.537 RON2025 · Cifră de afaceri: 678.495 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 1.282 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 47.050 RON2021 · Datorii: 199.698 RON2022 · Datorii: 164.778 RON2023 · Datorii: 130.169 RON2024 · Datorii: 144.289 RON2025 · Datorii: 81.890 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OFFICEMAT 30 SRL a avut o cifră de afaceri de 678.495 RON în 2025, cu un profit net de 47.050 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 678.495 715.537 699.484 850.436 797.315
Profit net 47.050 0 1.282 0 0
Capitaluri proprii 18.776 -28.274 -24.510 -25.793 10.078
Active totale 99.026 114.152 104.062 137.656 206.999
Datorii totale 81.890 144.289 130.169 164.778 199.698
Număr mediu salariați 2 2 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

6.12
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4649).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.