Activă Plătitor TVA GALAŢI

ILIEŞ COLOR SRL

CUI
18225928
Reg. Comerț
J2005002272172
Înregistrată
16.12.2005
Sediu social JUD. GALAŢI, SAT COROD COM. COROD, STR. ŞCOLII, NR.8, cod poștal 807080
15.22
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Tecuci
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4752
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 16.12.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.854.757 RON
▼ 19% vs 2024
Profit net
303.774 RON
▼ 34% vs 2024
Capitaluri proprii
2.629.834 RON
▼ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0751 k1,5 mil2,3 mil3,0 mil3,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.010.846 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.644.124 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.754.787 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.520.867 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.854.757 RON2021 · Profit: 636.116 RON2022 · Profit: 629.927 RON2023 · Profit: 414.439 RON2024 · Profit: 461.162 RON2025 · Profit: 303.774 RON2021 · Datorii: 391.780 RON2022 · Datorii: 233.231 RON2023 · Datorii: 221.673 RON2024 · Datorii: 152.616 RON2025 · Datorii: 329.926 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ILIEŞ COLOR SRL a avut o cifră de afaceri de 2.854.757 RON în 2025, cu un profit net de 303.774 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.854.757 3.520.867 3.754.787 3.644.124 3.010.846
Profit net 303.774 461.162 414.439 629.927 636.116
Capitaluri proprii 2.629.834 2.770.503 2.309.341 1.894.902 1.791.291
Active totale 2.959.760 2.923.119 2.531.014 2.128.133 2.183.071
Datorii totale 329.926 152.616 221.673 233.231 391.780
Număr mediu salariați 4 6 8 8 8

Analiză de risc — insolvență

15.22
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4752).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.