Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

LEFTER CONSTRUCT S.R.L.

CUI
18190366
Reg. Comerț
J40/20448/2005
Înregistrată
06.12.2005
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL AVIATORILOR, NR.71, cod poștal 11855
28.98
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4333
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 06.12.2005)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
105.318 RON
▼ 12% vs 2023
Profit net
39.024 RON
▼ 33% vs 2023
Capitaluri proprii
574.311 RON
▲ 7% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

051 k102 k153 k204 k255 k2020 · Cifră de afaceri: 150.000 RON2021 · Cifră de afaceri: 255.228 RON2022 · Cifră de afaceri: 84.278 RON2023 · Cifră de afaceri: 120.260 RON2024 · Cifră de afaceri: 105.318 RON2020 · Profit: 147.051 RON2021 · Profit: 168.105 RON2022 · Profit: 44.443 RON2023 · Profit: 58.153 RON2024 · Profit: 39.024 RON2020 · Datorii: 1.653 RON2021 · Datorii: 3.559 RON2022 · Datorii: 42.855 RON2023 · Datorii: 30.359 RON2024 · Datorii: 27.326 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LEFTER CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 105.318 RON în 2024, cu un profit net de 39.024 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 105.318 120.260 84.278 255.228 150.000
Profit net 39.024 58.153 44.443 168.105 147.051
Capitaluri proprii 574.311 535.287 522.133 622.691 648.585
Active totale 601.637 565.646 564.988 626.250 650.238
Datorii totale 27.326 30.359 42.855 3.559 1.653
Număr mediu salariați 1 1 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

28.98
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4333).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.