Activă Plătitor TVA BRAŞOV

G.S. ALP SERV SRL

CUI
18163965
Reg. Comerț
J08/2896/2005
Înregistrată
25.11.2005
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. 9 MAI, NR.2, BL.3, AP.6, cod poștal 500209
5.91
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 25.11.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
329.285 RON
▲ 13% vs 2024
Profit net
65.767 RON
▲ 147% vs 2024
Capitaluri proprii
146.168 RON
▲ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

066 k132 k198 k263 k329 k2021 · Cifră de afaceri: 244.714 RON2022 · Cifră de afaceri: 280.473 RON2023 · Cifră de afaceri: 287.887 RON2024 · Cifră de afaceri: 290.795 RON2025 · Cifră de afaceri: 329.285 RON2021 · Profit: 119.606 RON2022 · Profit: 233.175 RON2023 · Profit: 92.814 RON2024 · Profit: 26.613 RON2025 · Profit: 65.767 RON2021 · Datorii: 78.483 RON2022 · Datorii: 103.733 RON2023 · Datorii: 106.954 RON2024 · Datorii: 183.559 RON2025 · Datorii: 174.906 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

G.S. ALP SERV SRL a avut o cifră de afaceri de 329.285 RON în 2025, cu un profit net de 65.767 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 329.285 290.795 287.887 280.473 244.714
Profit net 65.767 26.613 92.814 233.175 119.606
Capitaluri proprii 146.168 135.400 178.787 293.316 817.401
Active totale 321.074 318.959 285.385 396.693 895.528
Datorii totale 174.906 183.559 106.954 103.733 78.483
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

5.91
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.