Activă Plătitor TVA CĂLĂRAŞI

CASA MEA SRL

CUI
18148973
Reg. Comerț
J51/716/2005
Înregistrată
22.11.2005
Sediu social JUD. CĂLĂRAŞI, SAT INDEPENDENŢA COM. INDEPENDENŢA, STR. UNIRII, NR.64, cod poștal 917140
0.15
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4752
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 22.11.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
251.106 RON
▼ 5% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
8.872 RON
▼ 85% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

092 k185 k277 k369 k462 k2021 · Cifră de afaceri: 383.176 RON2022 · Cifră de afaceri: 292.180 RON2023 · Cifră de afaceri: 461.618 RON2024 · Cifră de afaceri: 264.637 RON2025 · Cifră de afaceri: 251.106 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 10.307 RON2023 · Profit: 26.631 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 338.929 RON2022 · Datorii: 400.332 RON2023 · Datorii: 377.258 RON2024 · Datorii: 460.319 RON2025 · Datorii: 456.999 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CASA MEA SRL a avut o cifră de afaceri de 251.106 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 251.106 264.637 461.618 292.180 383.176
Profit net 0 0 26.631 10.307 0
Capitaluri proprii 8.872 57.848 108.071 81.440 71.134
Active totale 465.871 518.167 485.329 481.772 410.063
Datorii totale 456.999 460.319 377.258 400.332 338.929
Număr mediu salariați 1 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.15
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4752).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.