Activă Plătitor TVA ARAD

L.C.SERVICES SRL

CUI
18137176
Reg. Comerț
J2005002022029
Înregistrată
16.11.2005
Sediu social JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. MĂLIN, NR.7, cod poștal 310440
-1.05
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 16.11.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
570.908 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
5.043 RON
▼ 20% vs 2024
Capitaluri proprii
-60.498 RON
▲ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0171 k342 k514 k685 k856 k2021 · Cifră de afaceri: 855.849 RON2022 · Cifră de afaceri: 820.555 RON2023 · Cifră de afaceri: 699.272 RON2024 · Cifră de afaceri: 570.995 RON2025 · Cifră de afaceri: 570.908 RON2021 · Profit: 8.191 RON2022 · Profit: 3.925 RON2023 · Profit: 2.647 RON2024 · Profit: 6.288 RON2025 · Profit: 5.043 RON2021 · Datorii: 386.018 RON2022 · Datorii: 460.362 RON2023 · Datorii: 478.200 RON2024 · Datorii: 412.879 RON2025 · Datorii: 442.992 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

L.C.SERVICES SRL a avut o cifră de afaceri de 570.908 RON în 2025, cu un profit net de 5.043 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 570.908 570.995 699.272 820.555 855.849
Profit net 5.043 6.288 2.647 3.925 8.191
Capitaluri proprii -60.498 -65.541 -71.829 -74.477 -78.402
Active totale 382.494 347.338 406.371 385.885 307.616
Datorii totale 442.992 412.879 478.200 460.362 386.018
Număr mediu salariați 3 4 4 4 3

Analiză de risc — insolvență

-1.05
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.