Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DIGITALIX SYSTEMS S.R.L.

CUI
18127466
Reg. Comerț
J2005019114401
Înregistrată
14.11.2005
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR ZBORULUI, NR.8 , ET.1
20.31
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 14.11.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
275.236 RON
▼ 88% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
974.207 RON
▼ 38% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0473 k946 k1,4 mil1,9 mil2,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 51.521 RON2022 · Cifră de afaceri: 301.780 RON2023 · Cifră de afaceri: 696.600 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.365.307 RON2025 · Cifră de afaceri: 275.236 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 139.238 RON2023 · Profit: 509.133 RON2024 · Profit: 1.634.987 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 747.312 RON2022 · Datorii: 780.102 RON2023 · Datorii: 303.079 RON2024 · Datorii: 121.922 RON2025 · Datorii: 72.012 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DIGITALIX SYSTEMS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 275.236 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 275.236 2.365.307 696.600 301.780 51.521
Profit net 0 1.634.987 509.133 139.238 0
Capitaluri proprii 974.207 1.578.133 -56.854 -565.986 -705.225
Active totale 1.046.219 1.700.055 246.225 214.116 42.087
Datorii totale 72.012 121.922 303.079 780.102 747.312
Număr mediu salariați 4 4 4 6 7

Analiză de risc — insolvență

20.31
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.