Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

HONGXING INVEST SRL

CUI
18122728
Reg. Comerț
J2005019020407
Înregistrată
11.11.2005
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. FABRICA DE GHEATA, NR.16-18, BL.95, SC.A, ET.10, AP.64
5.81
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4642
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 11.11.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.213.329 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
117.026 RON
Capitaluri proprii
656.274 RON
▲ 22% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0243 k485 k728 k971 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 541.157 RON2022 · Cifră de afaceri: 703.596 RON2023 · Cifră de afaceri: 727.307 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.182.335 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.213.329 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 49.765 RON2023 · Profit: 18.046 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 117.026 RON2021 · Datorii: 16.277 RON2022 · Datorii: 274.643 RON2023 · Datorii: 293.147 RON2024 · Datorii: 465.494 RON2025 · Datorii: 543.867 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HONGXING INVEST SRL a avut o cifră de afaceri de 1.213.329 RON în 2025, cu un profit net de 117.026 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.213.329 1.182.335 727.307 703.596 541.157
Profit net 117.026 0 18.046 49.765 0
Capitaluri proprii 656.274 539.248 607.074 730.332 920.567
Active totale 1.191.884 996.485 891.964 1.004.975 936.844
Datorii totale 543.867 465.494 293.147 274.643 16.277
Număr mediu salariați 2 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

5.81
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4642).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.