Activă CLUJ

SMM INTERNATIONAL SRL

CUI
18112260
Reg. Comerț
J12/3919/2005
Înregistrată
09.11.2005
Sediu social JUD. CLUJ, ORŞ. HUEDIN, PŢA. REPUBLICII, NR.8, BL.A, SC.1, ET.3, AP.7, cod poștal 405400
-179.13
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Huedin
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5242
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 09.11.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
15.460 RON
▼ 13% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-187.617 RON
▼ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

039 k78 k117 k156 k195 k2021 · Cifră de afaceri: 13.033 RON2022 · Cifră de afaceri: 14.575 RON2023 · Cifră de afaceri: 14.765 RON2024 · Cifră de afaceri: 17.740 RON2025 · Cifră de afaceri: 15.460 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 175.795 RON2022 · Datorii: 186.525 RON2023 · Datorii: 195.191 RON2024 · Datorii: 194.553 RON2025 · Datorii: 194.527 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SMM INTERNATIONAL SRL a avut o cifră de afaceri de 15.460 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 15.460 17.740 14.765 14.575 13.033
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -187.617 -182.484 -178.885 -169.505 -159.454
Active totale 6.910 12.069 16.306 17.020 16.341
Datorii totale 194.527 194.553 195.191 186.525 175.795
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-179.13
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5242).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.