Activă Plătitor TVA VRANCEA

FRATELLI IGNA SRL

CUI
18096696
Reg. Comerț
J2005000894394
Înregistrată
03.11.2005
Sediu social JUD. VRANCEA, MUN. ADJUD, STR. REPUBLICII, NR.132, cod poștal 625100
4.31
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Adjud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4683
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 03.11.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
883.075 RON
▲ 13% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
718.031 RON
▼ 19% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0192 k385 k577 k769 k962 k2021 · Cifră de afaceri: 961.618 RON2022 · Cifră de afaceri: 820.726 RON2023 · Cifră de afaceri: 718.403 RON2024 · Cifră de afaceri: 783.194 RON2025 · Cifră de afaceri: 883.075 RON2021 · Profit: 54.399 RON2022 · Profit: 45.225 RON2023 · Profit: 12.059 RON2024 · Profit: 41.684 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 743.581 RON2022 · Datorii: 477.209 RON2023 · Datorii: 572.870 RON2024 · Datorii: 661.023 RON2025 · Datorii: 722.606 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FRATELLI IGNA SRL a avut o cifră de afaceri de 883.075 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 883.075 783.194 718.403 820.726 961.618
Profit net 0 41.684 12.059 45.225 54.399
Capitaluri proprii 718.031 888.873 847.188 835.129 789.904
Active totale 1.440.637 1.549.896 1.420.058 1.312.338 1.533.485
Datorii totale 722.606 661.023 572.870 477.209 743.581
Număr mediu salariați 5 4 5 4 3

Analiză de risc — insolvență

4.31
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4683).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.