Activă Plătitor TVA PRAHOVA

EYEQ COMMUNICATIONS ABS S.R.L.

CUI
18024231
Reg. Comerț
J29/2121/2005
Înregistrată
07.10.2005
Sediu social JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. RUDULUI, NR.66, cod poștal 100024
-119.83
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5911
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 07.10.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.760 RON
▼ 97% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-244.495 RON
▼ 149% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

052 k103 k155 k206 k258 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 196.345 RON2023 · Cifră de afaceri: 248.292 RON2024 · Cifră de afaceri: 81.112 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.760 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 36.368 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 4.401 RON2022 · Datorii: 20.699 RON2023 · Datorii: 67.990 RON2024 · Datorii: 136.351 RON2025 · Datorii: 257.992 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EYEQ COMMUNICATIONS ABS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.760 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.760 81.112 248.292 196.345 0
Profit net 0 0 0 36.368 0
Capitaluri proprii -244.495 -98.345 -30.809 31.967 -4.401
Active totale 13.497 38.006 37.175 52.666 0
Datorii totale 257.992 136.351 67.990 20.699 4.401
Număr mediu salariați 0 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

-119.83
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5911).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.