Activă Plătitor TVA SATU MARE

ALL TIME SRL

CUI
18014700
Reg. Comerț
J2005001103309
Înregistrată
05.10.2005
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. MERILOR, NR.40
4.31
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 05.10.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.315.911 RON
▼ 15% vs 2024
Profit net
31.105 RON
▼ 61% vs 2024
Capitaluri proprii
574.552 RON
▲ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0360 k719 k1,1 mil1,4 mil1,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.797.904 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.577.081 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.036.517 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.556.621 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.315.911 RON2021 · Profit: 138.303 RON2022 · Profit: 100.625 RON2023 · Profit: 78.357 RON2024 · Profit: 80.602 RON2025 · Profit: 31.105 RON2021 · Datorii: 1.150.366 RON2022 · Datorii: 1.022.760 RON2023 · Datorii: 907.985 RON2024 · Datorii: 987.519 RON2025 · Datorii: 638.833 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ALL TIME SRL a avut o cifră de afaceri de 1.315.911 RON în 2025, cu un profit net de 31.105 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.315.911 1.556.621 1.036.517 1.577.081 1.797.904
Profit net 31.105 80.602 78.357 100.625 138.303
Capitaluri proprii 574.552 535.691 455.089 376.732 276.107
Active totale 1.213.385 1.515.018 1.352.218 1.399.492 1.419.352
Datorii totale 638.833 987.519 907.985 1.022.760 1.150.366
Număr mediu salariați 5 4 5 10 16

Analiză de risc — insolvență

4.31
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.