Activă Plătitor TVA DÂMBOVIŢA

GABAL CONSULTING SRL

CUI
18007516
Reg. Comerț
J2005001027157
Înregistrată
04.10.2005
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. NICOLAE IORGA, BL.5, SC.B, ET.4, AP.15, cod poștal 130061
-126.15
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6290
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 04.10.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
19.918 RON
▲ 5% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-292.437 RON
▼ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

062 k123 k185 k246 k308 k2021 · Cifră de afaceri: 17.164 RON2022 · Cifră de afaceri: 24.641 RON2023 · Cifră de afaceri: 16.939 RON2024 · Cifră de afaceri: 19.032 RON2025 · Cifră de afaceri: 19.918 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 255.426 RON2022 · Datorii: 274.258 RON2023 · Datorii: 278.429 RON2024 · Datorii: 289.143 RON2025 · Datorii: 307.766 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GABAL CONSULTING SRL a avut o cifră de afaceri de 19.918 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 19.918 19.032 16.939 24.641 17.164
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -292.437 -277.736 -269.165 -260.134 -245.094
Active totale 15.329 11.407 9.264 14.124 10.332
Datorii totale 307.766 289.143 278.429 274.258 255.426
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

-126.15
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6290).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.