Activă Plătitor TVA SIBIU

CONCRETE DISTRIBUTION SRL

CUI
17970819
Reg. Comerț
J32/1342/2005
Înregistrată
21.09.2005
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. UNIRII, NR.15-15A, AP.1, cod poștal 551025
5.02
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Mediaş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4399
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 21.09.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
206.687 RON
▲ 20% vs 2024
Profit net
15.300 RON
▼ 33% vs 2024
Capitaluri proprii
698.200 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0219 k438 k656 k875 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 796.490 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.093.995 RON2023 · Cifră de afaceri: 271.970 RON2024 · Cifră de afaceri: 172.497 RON2025 · Cifră de afaceri: 206.687 RON2021 · Profit: 10.055 RON2022 · Profit: 185.973 RON2023 · Profit: 119.242 RON2024 · Profit: 22.926 RON2025 · Profit: 15.300 RON2021 · Datorii: 661.054 RON2022 · Datorii: 908.294 RON2023 · Datorii: 431.446 RON2024 · Datorii: 447.535 RON2025 · Datorii: 575.930 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CONCRETE DISTRIBUTION SRL a avut o cifră de afaceri de 206.687 RON în 2025, cu un profit net de 15.300 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 206.687 172.497 271.970 1.093.995 796.490
Profit net 15.300 22.926 119.242 185.973 10.055
Capitaluri proprii 698.200 682.900 659.974 540.732 354.609
Active totale 1.287.608 1.156.598 1.129.659 1.449.026 1.015.663
Datorii totale 575.930 447.535 431.446 908.294 661.054
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

5.02
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4399).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.