Activă BIHOR

APART SRL

CUI
17918314
Reg. Comerț
J05/1852/2005
Înregistrată
01.09.2005
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. BACĂULUI, NR.10, cod poștal 410087
10.62
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4642
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 01.09.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
59.527 RON
▲ 885% vs 2024
Profit net
1.954 RON
▼ 11% vs 2024
Capitaluri proprii
114.470 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

017 k34 k51 k68 k85 k2021 · Cifră de afaceri: 85.285 RON2022 · Cifră de afaceri: 61.930 RON2023 · Cifră de afaceri: 31.990 RON2024 · Cifră de afaceri: 6.045 RON2025 · Cifră de afaceri: 59.527 RON2021 · Profit: 27.702 RON2022 · Profit: 22.241 RON2023 · Profit: 5.782 RON2024 · Profit: 2.192 RON2025 · Profit: 1.954 RON2021 · Datorii: 31.187 RON2022 · Datorii: 23.455 RON2023 · Datorii: 23.331 RON2024 · Datorii: 22.221 RON2025 · Datorii: 23.796 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

APART SRL a avut o cifră de afaceri de 59.527 RON în 2025, cu un profit net de 1.954 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 59.527 6.045 31.990 61.930 85.285
Profit net 1.954 2.192 5.782 22.241 27.702
Capitaluri proprii 114.470 112.516 110.324 104.543 82.302
Active totale 138.266 134.737 133.655 127.998 113.489
Datorii totale 23.796 22.221 23.331 23.455 31.187
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

10.62
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4642).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.