Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

NEW STYLE CENTER SRL

CUI
17884130
Reg. Comerț
J40/14405/2005
Înregistrată
19.08.2005
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. CONCORDIEI, NR.11, AP.1, cod poștal 40193
-7.80
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4642
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 19.08.2005)

Date financiare 2014

Cifră de afaceri netă
67.871 RON
▼ 79% vs 2013
Profit net
21.009 RON
▲ 167% vs 2013
Capitaluri proprii
-171.427 RON
▼ 18% vs 2013
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2013

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

065 k130 k196 k261 k326 k2009 · Cifră de afaceri: 123.413 RON2010 · Cifră de afaceri: 28.566 RON2011 · Cifră de afaceri: 54.281 RON2012 · Cifră de afaceri: 325.928 RON2014 · Cifră de afaceri: 67.871 RON2009 · Profit: 0 RON2010 · Profit: 0 RON2011 · Profit: 0 RON2012 · Profit: 7.865 RON2014 · Profit: 21.009 RON2009 · Datorii: 132.548 RON2010 · Datorii: 197.137 RON2011 · Datorii: 272.418 RON2012 · Datorii: 258.778 RON2014 · Datorii: 298.524 RON20092010201120122014
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NEW STYLE CENTER SRL a avut o cifră de afaceri de 67.871 RON în 2014, cu un profit net de 21.009 RON.

Indicator (RON) 20142012201120102009
Cifră de afaceri netă 67.871 325.928 54.281 28.566 123.413
Profit net 21.009 7.865 0 0 0
Capitaluri proprii -171.427 -145.652 -153.517 -103.208 -44.317
Active totale 127.097 113.126 118.901 93.929 88.231
Datorii totale 298.524 258.778 272.418 197.137 132.548
Număr mediu salariați 3 3 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

-7.80
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2014. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4642).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.