Activă Plătitor TVA IAŞI

IMOBIA BETA SRL

CUI
17825533
Reg. Comerț
J2005001965226
Înregistrată
29.07.2005
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. RAMPEI, NR.9A, CORP CLĂDIRE 133338-C1
23.81
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6832
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 29.07.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
44.920 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
9.271 RON
Capitaluri proprii
22.886 RON
▲ 68% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

051 k102 k154 k205 k256 k2021 · Cifră de afaceri: 83.688 RON2022 · Cifră de afaceri: 217.429 RON2023 · Cifră de afaceri: 256.228 RON2024 · Cifră de afaceri: 43.360 RON2025 · Cifră de afaceri: 44.920 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 59.252 RON2023 · Profit: 88.836 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 9.271 RON2021 · Datorii: 6.484 RON2022 · Datorii: 22.939 RON2023 · Datorii: 17.079 RON2024 · Datorii: 29.407 RON2025 · Datorii: 1.669 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IMOBIA BETA SRL a avut o cifră de afaceri de 44.920 RON în 2025, cu un profit net de 9.271 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 44.920 43.360 256.228 217.429 83.688
Profit net 9.271 0 88.836 59.252 0
Capitaluri proprii 22.886 13.614 300.084 252.107 357.223
Active totale 28.555 47.021 321.163 280.206 368.867
Datorii totale 1.669 29.407 17.079 22.939 6.484
Număr mediu salariați 0 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

23.81
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6832).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.