Activă MUREŞ

ENJOY CLUB SRL

CUI
17818943
Reg. Comerț
J2005001349266
Înregistrată
27.07.2005
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. LIVIU REBREANU, NR.29A, cod poștal 540023
3.22
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9313
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 27.07.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
228.965 RON
▼ 16% vs 2024
Profit net
74.275 RON
▼ 54% vs 2024
Capitaluri proprii
35.635 RON
▼ 85% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

063 k125 k188 k250 k313 k2021 · Cifră de afaceri: 129.034 RON2022 · Cifră de afaceri: 126.241 RON2023 · Cifră de afaceri: 165.160 RON2024 · Cifră de afaceri: 272.664 RON2025 · Cifră de afaceri: 228.965 RON2021 · Profit: 35.368 RON2022 · Profit: 35 RON2023 · Profit: 8.037 RON2024 · Profit: 161.343 RON2025 · Profit: 74.275 RON2021 · Datorii: 48.024 RON2022 · Datorii: 312.967 RON2023 · Datorii: 298.422 RON2024 · Datorii: 146.089 RON2025 · Datorii: 280.641 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ENJOY CLUB SRL a avut o cifră de afaceri de 228.965 RON în 2025, cu un profit net de 74.275 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 228.965 272.664 165.160 126.241 129.034
Profit net 74.275 161.343 8.037 35 35.368
Capitaluri proprii 35.635 244.464 83.121 75.084 348.732
Active totale 316.276 390.553 381.543 388.051 396.756
Datorii totale 280.641 146.089 298.422 312.967 48.024
Număr mediu salariați 2 2 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

3.22
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9313).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.