Activă Plătitor TVA SIBIU

EVO COMPUTERS SRL

CUI
17737784
Reg. Comerț
J2005000949328
Înregistrată
29.06.2005
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. SIBIEL, NR.7, BL.58, AP.1, cod poștal 550150
0.07
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 29.06.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
124.962 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
1.017 RON
▼ 98% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

025 k50 k75 k100 k125 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 70.148 RON2023 · Cifră de afaceri: 109.666 RON2024 · Cifră de afaceri: 119.630 RON2025 · Cifră de afaceri: 124.962 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 67.875 RON2023 · Profit: 55.131 RON2024 · Profit: 48.016 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 3.050 RON2022 · Datorii: 1.289 RON2023 · Datorii: 3.646 RON2024 · Datorii: 104.237 RON2025 · Datorii: 112.410 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EVO COMPUTERS SRL a avut o cifră de afaceri de 124.962 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 124.962 119.630 109.666 70.148 0
Profit net 0 48.016 55.131 67.875 0
Capitaluri proprii 1.017 48.256 55.371 68.075 -3.038
Active totale 113.427 152.493 59.017 69.364 12
Datorii totale 112.410 104.237 3.646 1.289 3.050
Număr mediu salariați 0 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

0.07
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.