Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

HE LONG ACTIV SRL

CUI
17661805
Reg. Comerț
J2005010125404
Înregistrată
07.06.2005
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, BLD CHIŞINĂU, NR.14, PARTER, BL.M6, SC.1, AP.2
-0.81
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4642
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 07.06.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
273.824 RON
▲ 37% vs 2024
Profit net
7.417 RON
Capitaluri proprii
-86.089 RON
▲ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0192 k384 k576 k767 k959 k2021 · Cifră de afaceri: 355.005 RON2022 · Cifră de afaceri: 233.124 RON2023 · Cifră de afaceri: 189.127 RON2024 · Cifră de afaceri: 200.042 RON2025 · Cifră de afaceri: 273.824 RON2021 · Profit: 13.040 RON2022 · Profit: 39.782 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 7.417 RON2021 · Datorii: 913.737 RON2022 · Datorii: 959.276 RON2023 · Datorii: 777.366 RON2024 · Datorii: 795.592 RON2025 · Datorii: 823.875 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HE LONG ACTIV SRL a avut o cifră de afaceri de 273.824 RON în 2025, cu un profit net de 7.417 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 273.824 200.042 189.127 233.124 355.005
Profit net 7.417 0 0 39.782 13.040
Capitaluri proprii -86.089 -93.507 -35.933 32.515 -7.267
Active totale 733.850 672.941 710.545 973.960 871.411
Datorii totale 823.875 795.592 777.366 959.276 913.737
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

-0.81
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4642).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.